Wymagania:
- wolny czas w postaci ok. 1,5 godziny w sobotę
lub niedzielę,

- obowiązkowość w przychodzeniu na mecze,

Mecze odbywają się w weekendy, w sobotę lub w niedzielę, w zależności od terminarza między godziną 18 a 21. Obowiązują zmiany hokejowe, gramy po 6 zawodników. Długość meczu to 2 x 25 minut z przerwą 5 minutową.

Poszukujemy osób, które przede wszystkim będą przychodzić na mecze. W poprzednich sezonach mieliśmy problem z kadrą głównie przez to, że zawodnicy przychodzili na 3-4 mecze a potem nie pojawiali się na kolejnych 5-6. Na koniec rundy był problem by rozegrać mecz w pełnym 6-cio osobowym składzie. Do takiej sytuacji nie możemy już doprowadzić.

Drugim wymaganiem jest obowiązkowość, co łączy się poniekąd z pierwszym. Chodzi tu o to, że osoby z najwyższym wskaźnikiem obecności na meczach będą miały zapewnione pierwszeństwo podczas ustalania składu wyjściowego.

Ostatnim ale jakże ważnym wymaganiem są umiejętności. Nie chcę przez to powiedzieć, że potrzebujemy tylko „wirtuozów”. Chodzi mi o to, że poszukujemy zawodników z „sercem” do gry, takich, których porażki nie załamią, a zmobilizują do jeszcze większych starań. Krótko mówiąc, poszukujemy „walczaków” i „twardzieli”, którzy braki w umiejętnościach nadrabiają walką na boisku i którzy wkładają do gry całe serce.

Przewidywany start sezonu to wrzesień 2012 r.
Treningi będą odbywać się 1 raz w tygodniu, na Orliku na stadionie Legionovii. Obecnie trwa przerwa letnia.

Dodatkowo w czasie wakacji tj. w okresie sierpnia będą organizowane turnieje, w których będzie możliwość zgrywania drużyny.